...

Aktualności

ZOBACZ JAK BUDUJEMY – I ZAMIESZKAJ NA WIOSNĘ 2021!

...
...
...
...

23.04.2021 r.

Ostatni etap inwestycji w toku!

...

16.11.2020 r.

Przedostatni etap inwestycji w toku!

Na placu budowy Nova Rokokowa prace postępują zgodnie z harmonogramem. Inwestycja wchodzi w kulminacyjny etap. Połowa listopada przynosi znaczny stopień zaawansowania na jaki składają się: prace nad pokryciem dachu, elewacją oraz montaż instalacji wewnątrz budynków.

...

28.07.2020 r.

Jesteśmy na piętrze!

Osiedle Nova Rokokowa powstaje w błyskawicznym tempie. Ekipy pracują, a końcówka lipca to oddanie stropu nad parterem oraz ścian pierwszego piętra. Wszystkich zainteresowanych domem z 2 miejscami parkingowymi i ogródkiem, 12 minut od Metra Młociny, zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@novarokokowa.pl.

...

24.06.2020 r.

Zaczynamy poziom 0

Rozpoczęta niedawno budowa wyszła już spod ziemi. Na fundamentach domów Novej Rokokowej już w lipcu pojawią się ściany poziomu 0. Biuro sprzedaży rezerwuje pierwsze budynki, a grafik spotkań na pierwszy tydzień lipca jest już bardzo obłożony. Zapraszamy do zadawania pytań: sprzedaz@novarokokowa.pl.

...

09.06.2020 r.

Ruszamy w górę

Przełom maja i czerwca na placu budowy Novej Rokokowej był bardzo pracowity. Ekipy kończą ławy fundamentowe i planują murowanie ścian na parterze. Segmenty zostaną przekazane nowym mieszkańcom do końca kwietnia 2021 r. Zainteresowani będą mogli skorzystać z atrakcyjnych programów wykończenia pod klucz, przygotowanych przez pracownię architektoniczną Deer Design.

...

11.05.2020 r.

Nova jakość życia na warszawskich Bielanach

Na warszawskich Bielanach ruszyły prace ziemne przygotowujące teren budowy osiedla Nova Rokokowa. Na działce pracuje ciężki sprzęt, a w najbliższych dniach powstaną wykopy pod ławy fundamentowe domów. Nova Rokowa to butikowe osiedle 3 segmentów 2-rodzinnych z własnymi ogródkami. Deweloper Yuin planuje oddanie inwestycji do użytku latem 2021 roku.